Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Rychlé nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až 50 000 Kč

Text uveřejněn 16-1-2015

Ptáte se, jestli existuje nebankovní půjčka s částkou vyšší než 5000Kč? Ano, existuje, je třeba jen pořádně hledat. Nebankovní půjčky lidé často znají jen jako půjčky do výplaty, ale to je chyba. Nebankovní půjčka je i půjčka od soukromé osoby nebo půjčka na směnku, které nabízejí více než pár tisíc korun.

Samozřejmě existují i společnosti, které nabízejí nebankovní půjčky kde opravdu půjčí i 50 000 Kč nebo více.Kde sehnat vyšší nebankovní půjčku

Pokud si chcete půjčit více než pár tisíc, ale z nějakého důvodu si nemůžete nebo nechcete půjčovat v bance, stačí zabrouzdat po internetu a vybrat možnost, co vám bude vyhovovat. Možností je hned několik, půjčit si můžete od soukromé osoby a uzavřít spolu smlouvu, půjčit si na směnku nebo najít nebankovní společnost, která půjčuje větší částky.

Jestliže zvolíte úvěr od nějaké společnosti, raději si ji nejprve prověřte. Při nebankovní půjčce se vyhnete poplatkům za zřízení a schválení půjčky a prověřování registru dlužníků. Pokud tedy uvidíte, že toto nějaká společnost vyžaduje, dejte raději ruce pryč. Mohli byste společnosti jen do nekonečna strkat peníze, ale úvěr byste nikdy nedostali.

Co pro půjčku udělat

O půjčku si lze zažádat pomocí online formulářů na webových stránkách společností. K žádosti nepotřebujete žádné výpisy z registrů dlužníků, ani doklady o vašich příjmech. Žádost máte vyplněnou za pár minut a pouze počkáte, zda vám půjčku schválili. Žádat o půjčku si můžete například u společnosti COFIDIS, Provident, FINEMONEY nebo využít TESCO půjčku.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2013 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.