Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Onlain půjčky od soukromníků ihned

Půjčky do 20000 ihned na účet

Text uveřejněn 14-11-2013

Trh s půjčkami je natolik bohatý, že není problém získat snadno a rychle menší či větší finanční obnos. Zapůjčit si můžete od bank, nebankovních společností a v poslední době i od soukromých osob, které nabízejí dostupné půjčky bez registru.

Na jakém principu to funguje?

Tato půjčka znamená, že si zapůjčíte peníze od soukromé osoby, která tuto službu nabízí online na internetu. Poskytovatelem není žádná společnost, ale fyzická osoba. Ta disponuje s penězi, které Vám za stanovený úrok půjčí.Onlain půjčky od soukromníků ihned jsou určeny zejména pro osoby, jimž banka či úvěrová společnost nechce vyhovět v žádosti o půjčku. Zažádat můžete i o malé částky, které by Vám jinde nenabídli.

Jaké jsou výhody těchto půjček?

Se soukromou osobou se můžete snáze domluvit na individuálních podmínkách, jako je výše půjčky nebo doba splácení. Půjčky jsou obvykle poskytovány bez ručitele a není nahlíženo do registru dlužníků. Není ani požadována zástava nemovitosti ani doklady o příjmu, proto je tato půjčka jako dělaná pro nezaměstnané lidi. Poskytovatele těchto půjček naleznete na internetu přes inzerci peněz, ale i v novinách a letácích.

Na co si dát pozor?

Při výběru investora buďte obezřetní. I mezi soukromými poskytovateli půjček se nacházejí osoby, které Vám půjčí za příliš vysoký úrok či za velmi nevýhodných podmínek. Při sjednání půjčky chtějte sepsat smlouvu, kde musí být uvedeny údaje obou stran a výše půjčené částky, včetně poplatků a doby splatnosti.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2013 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.