Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Bankovní půjčka 20000 Kč

Text uveřejněn 13-9-2014

Bankovní půjčky jsou zárukou serióznosti a tradice. Na rozdíl od některých nebankovních společností nehrozí nesolidní jednání a navíc máte záruky od státu.

Jaké jsou výhody bankovních půjček?

Finanční trh bank je kontrolován, proto se nemusíte obávat nezákonných praktik z jejich stran. Banka Vám nabídne přijatelný úrok a bezpečnou možnost, jak přijít k penězům. Úvěrové smlouvy jsou relativně srozumitelné, bez sporných bodů. Konkurenční prostředí nutí banky snižovat úrokovou sazbu a nabízet takové výhody, které přilákají potenciální žadatele. Půjčit si můžete i vyšší částku.Mohou mít bankovní půjčky i nějaké nevýhody?

Banky zkoumají Vaši schopnost splácet. Vyžadují předložení měsíčního příjmu. V případě půjčky Vás banka zanese do registru, kde se o Vás evidují veškeré informace. Pokud nesplatíte včas jednu splátku, dostanete se do bankovního registru dlužníků a Vy již nikdy nezískáte půjčku u žádné banky. Proces vyřizování a schvalování může být někdy zdlouhavý. Časté jsou také poplatky za vedení půjčky nebo nutnost zástavy nemovitosti či ručitele při žádosti o vyšší částky.

Příklad půjčky 20000: Bankovní půjčka od GE Money

S Expres půjčkou si můžete půjčit 20 000 Kč za zajímavých podmínek. Úrok se pohybuje od 7 % a splatnost od 24 do 96 měsíců. Peníze získáte převodem na účet do 5 minut. Poskytnutí a vedení půjčky je zdarma. Váš pravidelný měsíční příjem musí činit minimálně 5 000 Kč za měsíc.

Jiný příklad půjčky 20000: Bankovní půjčka od AirBank

Zažádejte o půjčku a získejte úrokovou sazbu 9,9 % za včasné splácení. Každému, kdo splácí včas, odpustí banka několik splátek. Při půjčce na částku 20 000 Kč tak ušetříte 1 190 Kč. Za mimořádnou splátku nebo předčasné splacení nic neplatíte.


Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.