Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Malé rychlé nebankovní půjčky před výplatou

Žádejte půjčku 20000 Kč do hodiny online ihned

Text uveřejněn 13-8-2014

Velkých půjček je na finančním trhu přehršel – banky i nebankovní společnosti se předhánějí v nabídce svých desetitisícových úvěrů. Kdo ale poskytuje malé půjčky před výplatou na účet - například půjčku před výplatou 1000 Kč?

SMS půjčky

Tento typ půjčky spadá do kategorie SMS půjček – tedy malých, krátkodobých a okamžitých úvěrů pro pokrytí kritických dvou tří týdnů před výplatou. Jsou poskytovány buďto na ruku – hotovostně, nebo bankovním převodem – na účet. Podívejme se důkladněji právě na kategorii malých půjček před výplatou ihned na účet.Půjčky 1000 až 5000 Kč

Výše těchto SMS půjček se pohybuje v rozmezí 1000 až 5000 Kč, stále častěji se ale setkáváme také s půjčkami 10000 Kč a v rámci konkurenčního boje některé společnosti zavádějí půjčky před výplatou 15000 Kč. Splatnost si při žádosti můžeme zvolit na 7 dní, 14 dní, 21 dní nebo 30 dní. Neplatí to vždy, ale solidní společnosti poskytují až měsíc na splacení půjčky.

Rychlé vyřízení

Pro malé půjčky před výplatou je příznačné rychlé a snadné vyřízení: úvěr žádáte online na internetu, žádost je posouzena bleskovou rychlostí a peníze na účet jsou posílány obratem. Jedná se vlastně v podstatě o nejrychlejší způsob půjčení peněz.

Půjčky ihned na účet

Po zaslání peněz je Vám také poslána faktura s údaji ke splacení půjčky – dokdy a na jaký bankovní účet je potřeba danou částku převést. V případě problémů se splácením půjčky je zpravidla možnost prodloužení doby splatnosti – ovšem za určitý poplatek.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.