Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

ZUNO refinancování půjček a úvěrů

Text uveřejněn 30-5-2015

Zatěžuje splácení půjčky příliš váš rodinný rozpočet? Může se stát, že jste sáhli po nepříliš výhodném produktu a vysoké úroky vám způsobují vrásky na čele. Možná ale nebude potřeba tuto půjčku spatit za stejných podmínek až do konce.

U ZUNO banky můžete získat lepší podmínky a refinancovat své staré úvěry. Nový splátkový kalendář se lépe přizpůsobí vašim možnostem a není ani vyloučena možnost půjčit si něco navíc.Jednoduchá online žádost

ZUNO refinancování půjček a úvěrů je oblíbeným způsobem, jak své dluhy dostat lépe pod kontrolu. Žádá se o něj online, stačí vyplnit žádost pomocí formuláře na internetových stránkách. Jelikož tato banka je typická absencí kamenných poboček, smlouva k podpisu vám bude přivezena kurýrem. Bude vám otevřen běžný účet bez poplatků, po jeho aktivaci banka žádost o refinancování zpracuje a sdělí vám výsledek. Pokud už jste klienty ZUNO, vyplníte žádost ve svém internetovém bankovnictví a pomocí SMS ji potvrdíte.

Výsledek za pár minut

K žádosti o refinancování není třeba dokládat žádné dokumenty. Pokud by bylo ještě něco potřeba, telefonicky vás bude kontaktovat pracovník banky. Do několika minut bývá vše vyhodnoceno, pokud je formulář vyplněn správně a nejsou potřeba další náležitosti.

Podmínky žádosti o refinancování v ZUNO

Kdo může žádat o refinancování? Fyzická osoba nad 18 let a OSVČ nad 21 let, nezbytná je způsobilost k právním úkonům, čistý registr dlužníků, příjem ze zaměstnání, výdělečné činnosti, případně důchodu. Žadatel by měl mít nulové závazky vůči bance a mít v ZUNO založen účet.

Kolik půjček lze sloučit?

Díky ZUNO refinancování půjček a úvěrů můžete sloučit do jedné půjčky až 10 úvěrů, jak účelových, tak i těch bezúčelových, například kreditní karty, spotřebitelské úvěry nebo kontokorenty, od 15 000 Kč až do výše 500 000 Kč. Dobu splatnosti si můžete určit podle svého uvážení, minimálně půl roku, maximálně 10 let. Poplatky se za poskytnutí této služby neplatí žádní, a dokonce si můžete udělat jeden měsíc v roce „splátkové prázdniny“, a splátku odložit na další měsíc.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2013 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.