Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

ZUNO refinancování půjček a úvěrů

Aktualizace 30-4-2024

Zuno Banka byla online banka, která působila především v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy. Byla založena v roce 2010 rakouskou společností Raiffeisen Bank International AG a působila jako digitální pobočka této bankovní skupiny. V roce 2018 bylo oznámeno, že Zuno Banka ukončí svou činnost v České republice a na Slovensku a nyní již v ČR své služby nenabízí. Níže uvedený text pojednává o produktu, který Zuno Banka v minulosti poskytovala.

Zatěžuje splácení půjčky příliš váš rodinný rozpočet? Může se stát, že jste sáhli po nepříliš výhodném produktu a vysoké úroky vám způsobují vrásky na čele. Možná ale nebude potřeba tuto půjčku splatit za stejných podmínek až do konce.

U ZUNO banky můžete získat lepší podmínky a refinancovat své staré úvěry. Nový splátkový kalendář se lépe přizpůsobí vašim možnostem a není ani vyloučena možnost půjčit si něco navíc.Jednoduchá online žádost

ZUNO refinancování půjček a úvěrů je oblíbeným způsobem, jak své dluhy dostat lépe pod kontrolu. Žádá se o něj online, stačí vyplnit žádost pomocí formuláře na internetových stránkách. Jelikož tato banka je typická absencí kamenných poboček, smlouva k podpisu vám bude přivezena kurýrem. Bude vám otevřen běžný účet bez poplatků, po jeho aktivaci banka žádost o refinancování zpracuje a sdělí vám výsledek. Pokud už jste klienty ZUNO, vyplníte žádost ve svém internetovém bankovnictví a pomocí SMS ji potvrdíte.

Výsledek za pár minut

K žádosti o refinancování není třeba dokládat žádné dokumenty. Pokud by bylo ještě něco potřeba, telefonicky vás bude kontaktovat pracovník banky. Do několika minut bývá vše vyhodnoceno, pokud je formulář vyplněn správně a nejsou potřeba další náležitosti.

Podmínky žádosti o refinancování v ZUNO

Kdo může žádat o refinancování? Fyzická osoba nad 18 let a OSVČ nad 21 let, nezbytná je způsobilost k právním úkonům, čistý registr dlužníků, příjem ze zaměstnání, výdělečné činnosti, případně důchodu. Žadatel by měl mít nulové závazky vůči bance a mít v ZUNO založen účet.

Kolik půjček lze sloučit?

Díky ZUNO refinancování půjček a úvěrů můžete sloučit do jedné půjčky až 10 úvěrů, jak účelových, tak i těch bezúčelových, například kreditní karty, spotřebitelské úvěry nebo kontokorenty, od 15 000 Kč až do výše 500 000 Kč. Dobu splatnosti si můžete určit podle svého uvážení, minimálně půl roku, maximálně 10 let. Poplatky se za poskytnutí této služby neplatí žádní, a dokonce si můžete udělat jeden měsíc v roce „splátkové prázdniny“, a splátku odložit na další měsíc.

Alternativní možnosti

O jiných možnostech refinancování a konsolidace půjček se dozvíte na stránkách pujckovany.cz/Konsolidace-pujcek,
© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.