Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Půjčka Home Credit online

Žádejte půjčku 20000 Kč do hodiny online ihned

Text uveřejněn 2-10-2015

Chcete si vzít půjčku jednoduše a rychle? Oblíbené jsou v poslední době zejména online půjčky. Poskytuje je mnoho firem, ale chcete-li mít jistou, že vaše spolupráce se společností bude probíhat bez problémů, volte známou firmu. Oblíbená je u nás půjčka od Home Credit.

O Home Credit online půjčce

Home Credit představuje silnou společnost, která působí především ve východní Evropě a Asii. Poskytuje různé produkty, mezi které patří účelové půjčky, možnost nakupování na splátky, kreditní karty atd.

Nejvíce oblíbeným produktem je však neúčelová půjčka, kterou si můžete vzít na cokoliv. Žádost o ní je velmi jednoduché. Vyplníte rychlý online formulář a v krátké době na to vás kontaktuje obchodní zástupce Home Credit, který s vámi uzavře smlouvu. Pokud chcete vědět, jaké budete platit splátky, využijte HomeCredit splátkovou kalkulačku.



Půjčka od 10000 do 150 000 Kč

Půjčku online si můžete vzít na částku od 10 000 do 150 000 Kč. Můžete ji využít jakýmkoliv způsobem. Pojí se s řadou výhod, které se budou jistě zamlouvat i vám. Vyřízení půjčky je bezplatné a máte možnost předčasného splacení bez poplatků. Nebudete-li s půjčkou spokojeni, můžete ji celou do tří měsíců vrátit bez toho, abyste platili další úroky. K tomu, aby vám byla poskytnutá půjčka, nepotřebujete ručitele.

Co je k žádosti o půjčku nutné doložit

Pro vyřízení online půjčky od Home Credit jsou nutné dva doklady totožnosti a údaje o zaměstnavateli. Pokud podnikáte, je také nutné dodat adresu a název podniku, kontakt a IČO.








© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.