Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Kredito 24 - parametry, charakteristika

Text uveřejněn 21-4-2015

Jedním z důvodů proč sáhnout po nebankovní půjčce je v první řadě benevolence nebankovních subjektů vůči bonitě žadatele. U "nebankovek" mají šanci i lidé s nižšími příjmy nebo se záznamem v registerch dlužníků. Dalším z výhod nebankovních půjček je nesporně rychlost vyřízení. Zatímco u bank musíte čekat dny či týdny, u Kredito24 si peníze můžete zajistit již během 10 minut.

Jak to funguje?

Na webu společnosti stačí velmi jednoduše vyplnit formulář a odeslat půjčku k ověření. Velkou výhodou je v tomto případě jasná představa o tom kolik a jak dlouho budete splácet.Celá tato akce je opravdu velmi rychlá. Samotnou žádost vyplníte za dvě minuty a následné zpracování trvá v průměru jednu a půl minuty. Pro zaslání peněz na váš účet je třeba zaslat verifikační poplatek ve výši 1 Kč pro ověření vašeho bankovního účtu. Pokud jste novým klientem, můžete si půjčit pouze 5 000 korun s dobou splatnosti 30 dnů. V případě, že se jako splátce osvědčíte, můžete si půjčit až 15 000 Kč.

Spíše než podle běžných úroků se u půjčky Kredito 24 můžete orientovat podle poplatků za půjčení peněz. Ty jsou sice poměrně vysoké, ale lze to chápat jako cenu za rychlost vyřízení a dostupnost půjčky.

Půjčky do výplaty obecně - na co dát pozor?

Ačkoliv jsou půjčky do výplaty velmi lákavé, májí také svá úskalí. V případě nevčasného splacení mikropůjčky vás mohou čekat poměrně vysoké poplatky z prodlení. Pokud žádáte půjčku před výplatou, měli byste si být jisti, že příští měsíc budete moci úvěr bezpečně splatit a zbude Vám dostatek peněz na provoz domácnosti.

Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.