Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Nebankovní půjčky

Žádejte půjčku 20000 Kč do hodiny online ihned

Text uveřejněn 19-2-2014

Pokud máte záznam v registru dlužníků nebo nemáte doložitelný příjem, bankovní půjčku 20000 pravděpodobně v takovéto situaci nezískáte. Jsou zde ale nebankovní půjčky, nebo přesněji řečeno půjčky od nebankovních společností, které Vám i v takovéto situaci dokážou pomoci.

Pokud jste žena na mateřské dovolené, student nebo důchodce, nebo nemáte práci a nemůžete doložit svůj příjem, mohou pro Vás nebankovní půjčky být doslova záchranou. Nebankovní společnosti totiž zpravidla neprověřují své klienty v registru dlužníků a také se nezajímají o příjem žadatelů o půjčku. Jak je to možné?Nebankovní společnosi nejsou vázány tak přísnými pravidly, jako banky, a tak si mohou dovolit i větší riziko v poskytováýní půjček. Aby toto riziko nebankovní společnsoti pokryly, účtují si zpravidla vyšší úrok u svých půjček a úvěrů.

Takže stručně řečeno - pokud Vám banka z jakýchkoliv důvodů odmítne půjčit, máte velmi dobrou šanci, že půjčku získáte u nebankovních společností. Tam jsou sice podmínky o něco méně výhodné než je tomu u bank, vše je ale vyváženo daleko větší dotupností a rychlostí jednání.

Z nebankovních společností, které půjčku 20 000 Kč poskytují, můžeme jmenovat například Aasa s produktem Půjčka Aasa nebo společnost Kreditech s Půjčkou Zaimo.

Půjčka Aasa

Půjčka Aasa je poskytována v částkách 10 000 - 50 000 Kč, doba splatnosti je 6 - 36 měsíců. Půjčka se obejde bez zdlouhavých formalit, nicméně ji mohou získat pouze žadatelé s čistými registry dlužníků. Úvěr je určen pro občany ČR ve věku 20 - 65 let. Čerpané peníze je možné využít neúčelově - na cokoliv.

Půjčka Zaimo

Půjčka Zaimo v rozmezí 1000 - 25 000 Kč má splatnost 3 - 12 měsíců. Podobně jako Aasa si nepotrpí na formality a výhodou zde je fakt, že šanci na získání tohoto úvěru mají i žadatelé s negativním záznamem v registrech dlužníků. Produkt je určen pro občany ČR a Evropské unie od 18 let.
© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.