Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Investiční poradny

Uvažujete o tom, že budete v blízké době investovat, a potřebujete prokonzultovat svoji volbu vhodné investice? Nebo jste již investorem, a ocitl/a jste se v situaci, kdy potřebujete odbornou radu? Neváhejte a využijte internetových investičních poraden, přinášíme Vám několik tipů.

Investiční poradna portálu penize.cz

  • Pro podání dotazu je nutná registrace.
  • Vyplňte také formulář pro porovnání nabídek investicí či spoření.
  • penize.cz

Finanční poradna Ekoma

Finanční/investiční poradna portálu finance.idnes.cz

O tom, jak vybrat dobrého finančního poradce se dočtete na penize.cz
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.