Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Půjčka Profi Credit

Žádejte půjčku 20000 Kč do hodiny online ihned

Text uveřejněn 17-11-2014

Profi Credit půjčka je úvěr poskytovaný nebankovní společností Profi Credit. Jedná se o neúčelovou půjčku, neboli půjčku na cokoliv. Takže si za půjčené peníze můžete pořídit opravdu cokoliv - vybavení domácnosti, zajímavou dovolenou, zaplacení nenadálých výdajů a podobně.

Půjčka je určena pro občany České republiy starší 18ti let. Podmínkou je mít pravidelný příjem, můse se ale jednat například i oo důchodový výměr. Půjčka je poskytována bez nutnosti ručení nemovitostí, pokud se ale nemovitost, kterou ručit můžete, vlastníte, půjčku můžete získat s výhodnějšími podmínkami a nebudete potřebovat ručit dolkládat svůj příjem.Výše půjčky se pohybuje od 4999 do 166 000 Kč. Sami si můžete naplánovat plátkový kalendář, podle Vámi určené doby splácení se pak bude odvíjet výše měsíční splátky.

ProfiCredit je modení a flexibilní nebankovní půjčka, tomu také odpovídá to, že je možné o půjčku žádat a sjednat z pohodlí Vašeho domova.

Stačí vyplnit online formulář, kde zadáte základní údaje, následně Vás bude kontaktovat pracovník společnosti ProfiCredit, který s Vámi dohodne veškeré dalšá podrobnosti a náežitosti.
© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.