Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Půjčka do výplaty 3000 Kč online

Půjčka do výplaty 3000Kč

Text uveřejněn 12-1-2014

Částka 3000 Kč sice není zrovna kdovíjaké jmění, ale pokud Vám tyto peníze chybí na zaplacení složenek, základní potraviny či na cokoliv jiného, může to být docela nepříjemné.

Pokud nechcete obcházet své příbuzné a známe s prosbou o půjčení peněz, máte možnost využít malou rychlou nebankovní půjčku – půjčku do výplaty 3000 Kč. Jak to funguje?

Půjčku žádejte online

Princip je u většiny těchto bleskových půjček stejný – na internetové stránce poskytovatele této půjčky zadáte v online žádosti své osobní údaje a zvolíte si, kolik a na jak dlouho si chcete půjčit. Obvyklá částka je 3000 Kč, můžete si ale půjčit už od 500 Kč nebo třeba i 4000 nebo 5000 Kč. Splatnost si zpravidla zvolíte na 1 – 30 dnů.Půjčka do výplaty 3000 Kč na účet

Po odeslání formuláře je Vaše žádost posouzena a vy se obratem dozvíte, zda byla Vaše půjčka schválena či nikoliv. U některých společností je potřeba zaslat ještě poplatek 1 Kč pro ověření funkčnosti Vašeho bankovního účtu. Některé nebankovní společnosti už ale od této praxe upouštějí a dnes je možné získat SMS půjčku bez 1 Kč registračního poplatku. Půjčka do výplaty 3000 Kč Vám pak po schválení bude ihned zaslána na Váš bankovní účet – v některých případech již do několika minut.

Půjčka na složenku

Pokud z nějakých důvodů pro účely zaslání půjčky nemůžete použít svůj bankovní účet, lze u některých firem požádat o zasláni půjčky na složenku. Peníze Vám pak přijdou Českou poštou – nevýhodou je zde to, že peníze budete mít až za 2 nebo 3 dny.

Žádné zbytečné papírování

Aby byl proces žádosti a schvalování půjčky co nejjednodušší, většinou se obejdete bez zbytečných dokladů. Půjčku do výplaty 3000 Kč lze zpravidla získat bez doložení příjmů, pravděpodobně po Vás nikdo nebude požadovat předložení občanského průkazu, a pokud si půjčujete méně než 5000 Kč za rok, nebudete pravděpodobně muset ani podepisovat smlouvu o půjčce.


Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.