Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Půjčky bez doložení přijmů

Půjčka do výplaty 3000Kč

Text uveřejněn 9-12-2014

České banky snad bez výjimky vyžadují aby uchazeč o půjčku doložil svůj příjem, předložil potvrzení o příjmu ze zaměstnání a nebo z podnikání. Zájemci o půjčky však možná nechtějí být zdržováni tím aby sháněli potvrzení o příjmu a nebo nemusí být schopni příjem doložit - například z důvodu toho, že nejsou zaměstnáni, jsou ve zkušební době a nebo podobně.

Zájemce se může zeptat své banky, zda nestačí například dostatečná transakční historie na jeho bankovním účtu u dané banky. Některé banky pak poskytnou například kontokorent což je přečerpání účtu do mínusu. Co ale dělat pokud u banky neuspějete a nechcete dokládat bance příjem?Půjčka, kterou banky neposkytují

V takovém případě budete jako zájemce o půjčku potřebovat produkt nazvaný půjčka bez doložení příjmu. Půjčky bez doložení příjmu jsou obvykle poskytovány firmami nebankovními, například společnostmi s ručením omezeným. Najděte si na internetu několik firem například pohodlně pomocí internetového vyhledávače. Otevřete si jejich stránky zároveň do jednotlivých oken pomocí klávesy Ctrl a kliknutí myši. Díky internetu máte možnost i vyhledávat zkušenosti jiných lidí, kteří danou firmu již vyzkoušeli a mohli někde na internetu zanechat svou recenzi / zkušenost.Půjčka bez doložení příjmů

Půjčky bez dokládání příjmu mohou být a také nemusí pro firmu rizikovější. Možná, že tyto půjčky budou dražší, nežli obyčejné bankovní půjčky, kdy banka má ověřeno, že dlužník nemá záznamy v registru dlužníků, že dlužník má dostatečný měsíční příjem. Jednotlivé firmy poskytující půjčku bez příjmu si porovnejte a kontaktujte je například pomocí emailu. Před podpisem smlouvy si vše předem přečtěte.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.