Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

SMS půjčky pro problémové klienty ihned

Text uveřejněn 24-9-2014

Není nic neobvyklého, že se kvůli maličkosti dostaneme do registru dlužníků s názvem Solus a pak pro nás může být takřka nemožné získat nějakou půjčku. V registru můžeme setrvávat po několik let a vidina, že tak dlouho nám nikdo nepůjčí, je velmi nepříjemná.

Stejně tak může být nedosažitelná půjčka pro jedince s příliš nízkými příjmy, nebo pro ty, kdo jsou v zaměstnání čerstvě a jsou ve zkušební lhůtě. Stačí, když se vám párkrát místo nevyvede a ve zkušební lhůtě můžete být opakovaně, vždy u jiné společnosti. “Problémových klientů“ je vícero.Naštěstí existují nebankovní společnosti, které do registru dlužníků nenahlíží, nechtějí ani potvrzení o výši příjmu a svým klientům peníze půjčí i tak. Jestliže vám postačí nižší výše úvěru, jsou tzv. půjčky pro problémové klienty stvořeny právě pro vás.

Co je to SMS půjčka?

SMS půjčka je typ krátkodobé půjčky, která se ve většině případů pohybuje od 500 Kč do 5 000 Kč. Na splacení dluhu budete mít zpravidla měsíc, někde i více dnů, ale společnosti umožňují po vzájemné dohodě za poplatek i opakované prodloužení doby splatnosti.

Vyřízení je velmi rychlé, stačí se zaregistrovat u dané společnosti, vyplnit nejen údaje o sobě, ale i o bankovním účtu, na který budete chtít peníze poslat a pokud vám společnost půjčku schválí, peníze jsou odeslány k vám. Některé společnosti nabízí pouze výplatu na bankovní účet, některé umožňují i výplatu prostřednictvím poštovní poukázky.

V případě, že SMS půjčku řádně splatíte, jsou některé společnosti ochotny vám příště půjčit o nějakou částku více. Stanete se totiž jejich řádným klientem.

Kde SMS půjčky pro problémové klienty nabízí

Společností nabízejících tento produkt je vícero. Jmenujme např. Půjcka7, Ferratum, NetCredit.cz a jiné.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.