Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Potřebujete částku do 5 000 Kč?

Text uveřejněn 28-6-2014

K bankovním půjčkám se uchylujeme, když potřebujeme půjčit vyšší částku. Co když nám ale stačí 5 000 Kč nebo méně na zaplacení neplánovaného výdaje nebo uhrazení jiného závazku?

V takovém okamžiku přichází se svou nabídkou nebankovní společnosti. Chcete vědět víc? Přinášíme Vám informace o produktu SMS půjčka ihned úplně každému!Půjčky dostupné každému

Nebankovní půjčky jsou dostupnější než v minulosti a na žadatele nekladou téměř žádné nároky. Důkazem jsou SMS půjčky ihned úplně každému. Nesledují registry dlužníků, nejsou náročné na bonitu klienta a nepožadují doložení příjmu ani zástavu majetku. A hlavní výhoda? O půjčku můžete požádat jednoduše prostřednictvím mobilního telefonu, který v dnešní době vlastní téměř každý z nás.

Rychlé vyřízení, mírné podmínky

Společnosti vědí, že Vaše finanční záležitosti nesnesou odklad a na úvěr se spoléháte jako na svou záchranu. Půjčují za velmi mírných podmínek, jelikož se jedná pouze o menší obnos. Předností této půjčky je nejen její dostupnost, ale i rychlost vyřízení. S tímto úvěrem se vyhnete zdlouhavé administrativě a zvládne jej vyřídit každý z nás, třeba i důchodci nebo ženy na mateřské dovolené.

Jak zažádat o půjčku?

Sjednáváte půjčku poprvé? Navštivte on-line stránky nebankovní instituce, vyberte posuvníky výši půjčky, dobu splatnosti od 1 do 30 dnů a odešlete vyplněný formulář. Za pár minut Vám přijde e-mailem nebo SMS zprávou oznámení o schválení půjčky. Další žádost o úvěr můžete vyřídit přes SMS. Stačí do ní uvést částku, dobu splatnosti a heslo, které jste zadali u první žádosti.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.