Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

SMS půjčky bez poplatku 1 Kč

Text uveřejněn 24-8-2014

Popularita SMS půjček roste. Jsou rychlé, bez složité administrativy, a poskytnou peníze téměř každému. Pokud chcete mít peníze na účtu do pár minut od odeslání žádosti, poohlédněte se po SMS půjčce bez 1 Kč poplatku od prověřené nebankovní společnosti.

Co znamená půjčka bez 1 Kč?

Proč zrovna „bez 1 Kč“? Jde o půjčku bez ověřovacího nebo také registračního poplatku. Pokud někde uvidíte nabídku půjčky, u které je nutno zaslat pro ověření účtu velmi nízkou částku, většinou právě 1 Kč, nejedná se sice o podvod, ale tento krok celý proces schvalování protáhne a na peníze si budete muset počkat trochu déle. Jde-li vám o rychlost a jednoduchost vyřízení, máte dnes mnoho možností. SMS půjček bez ověřovacího poplatku utěšeně přibývá.Nejrychleji zpracovaná žádost o půjčku

SMS půjčku bez poplatku 1 Kč získáte na základě online žádosti nebo SMS zprávy. Žádost je zpracována automaticky a obratem. Po schválení jsou peníze na váš bankovní účet odesílány do několika minut, maximálně do jedné hodiny. To je rychlost, o které se nám kdysi ani nesnilo. Vyhnete se skrytým poplatkům, složitému schvalování, dokládání příjmu nebo nahlížen do registrů dlužníků.

Jakou částku si můžete půjčit?

Obvyklý limit, do kterého si můžete formou SMS půjčky peníze půjčit, je 5 000 až 10 000 Kč. U první žádosti bývá obvykle hranice trochu nižší, jakmile se ale osvědčíte jako spolehliví klienti, protože jste svou první půjčku řádně splatili, můžete příště zažádat o trochu vyšší částku. Limit se bude postupně navyšovat až k určité nepřekročitelné hranici.

Pozor na včasné splacení

U SMS půjčky nemusíte mít sice pravidelný příjem, musíte si ale být jisti, že ji ve stanovené lhůtě zvládnete splatit. Jestli to bude z výplaty, brigády, důchodu nebo mateřské, je na vás. Pokud nedodržíte dobu, která je většinou maximálně 30 dní, čekají vás vysoké sankce.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.