Upozornění: Některé rady uvedené na těchto stránkách již mohou být neaktuální, nemusí proto odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i na jiných místech.

Rychlá hotovostní půjčka do 20000 Kč

Žádejte půjčku 20000 Kč do hodiny online ihned

Text uveřejněn 20-4-2014

Půjčka 20000 je jednou z nejběžnějších půjček, které banky nebo nebankovní společnosti poskytují. Vzhledem k relativně malé částce nejsou kladeny nikterak vysoké nároky na žadatele a je velmi pravděpodobné, že hotovostní půjčku 20000 Kč můžete získat i pokud máte nízké nebo špatně prokazatelné příjmy. I když to může být třeba o trochu komplikovanější než když je Vaše bonita vynikající.

Půjčka z kontokorentu

Získat půjčku 20000 od banky lze v podstatě už i v rámci běžného účtu díky kontokorentu, který většina bank svým klientům poskytuje. Výše kontokorentu závisí na individuálním posouzení daného klienta, pokud Vám ale na Váš běžný účet chodí pravidelná mzda nebo třeba důchod, neměl by být problém dvacetitisícový limit získat. Pak už jednoduše vyberete peníze z bankomatu a požadovanou částku máte na ruku.Bankovní půjčka 20000 na cokoliv

Pokud z jakýchkoliv důvodů bankovní účet nemáte nebo Vám banka kontokorent nepovolí, nebo už kontokorent vyčerpaný máte, můžete požádat o hotovostní půjčku na cokoliv – a třeba u jiné banky, než u které máte veden běžný účet. Ne všechny banky půjčku na cokoliv od 20000 poskytují, ale nemě by problém takovýto úvěr získat.

Nebankovní půjčky bez příjmů

V případě, že nemůžete doložit výši svých příjmů nebo máte kupříkladu problém s registrem, budete se muset obrátit na některé z nebankovních společností nebo přímo na soukromé investory. Zde je potřeba upozornit, že půjčky od soukromých investorů jsou velmi rizikové, je proto lepší volit některou z renomovaných a ověřených nebankovních společností. Kupříkladu společnost Provident se specializuje na půjčky na ruku a hotovostní půjčka 20000 by pro ni neměl a představovat žádný problém.
Finanční tipy:

Nebankovní půjčky:

Doporučujeme:

Pokud si půjčujete peníze a potřebujete si spočítat, kolik konkrétně budete splácet při daném úroku a zvolené době splatnosti, pomůže Vám nástroj zvaný kalkulačka půjčky. Pro produkty nebankovní společnosti HomeCredit pak slouží Kalkulačka půjčky Home Credit. Více o výpočtech úroků se můžete dozvědět na této těchto stránkách.

Kupujete si na internetu elektroniku, spotřební zboží, vybavení pro dům a zahradu a potřebujete si porovnat cenu zboží? Využívejte službu Zboží.cz - více o tomto pomocníkovi čtěte zde.

© 2024 INFINEA Finance, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Půjčka-20000-do-hodiny.cz
Stránky mají pouze informativní charakter a není možné u jejich provozovatele sjednat úvěr.